Ogłoszenie

Rusza Liga PES6.

#1 2011-07-29 16:51:24

Sebastian89

Administrator

Punktów :   

Regulamin

1. ZACHOWANIE WOBEC INNYCH UŻYTKOWNIKÓW

1.1 Szanujemy innych użytkowników
1.2 Nie używamy wulgaryzmów
1.3 Nie obrażamy innych użytkowników
1.4 Gramy fair..

2. SERWER I PATCH

2.1 Mecze ligi onlyligapes6.aaf.pl rozgrywane są na serwerach PES6j.net, który jest serwerem obowiązkowym, w wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się rozgrywanie spotkań na serwerze Goalserver..
2.2 Patch na ktorym gramy to patch autorstwa Deemaza..

3. JAK NALEŻY GRAĆ

3.1 Wyłączamy wszystkie programy mogące spowolnić grę
3.2 Stosujemy się do zasad Fair Play - (tyczy się również chamskich fauli od tyłu)
3.3 Nie strzelamy bramek, które przedstawia film: http://www.youtube.com/watch?v=EiGbPduHIKw (w przypadku gdy bedzie udowodnione ze gracz zagral tak jak na filmiku, zostanie odpowiednio ukarany)

4. MECZ

4.1 Stroje przed meczem wybiera jako pierwszy gospodarz, gość musi wybrać stroje które będą różnić się kolorami od strojów rywala.
4.2 Ustawienia meczowe: Czas gry - 15min, Rozmowa podczas meczu - Tak, Ilość zmian - 3, forma - Losowa, Kontuzje - Tak, Sezon - Lato, Pogoda - Dobra
4.3 Jeśli połączenie podczas meczu jest złe, tzn. występują "lagi", należy ten fakt zgłosić przeciwnikowi i przerwać spotkanie, oraz dograć je w innym terminie od minuty, w której został on przerwany, oraz od wyniku jaki był do chwili przerwania spotkania.
4.4 Jeśli któryś z graczy zostanie rozłączony z niewiadomych przyczyn z meczu, ma on obowiązek postarać się o dogranie meczu, w innym wypadku przyznany zostanie walkower na jego niekorzyść.

5. ZGŁASZANIE WYNIKU I WALKOWERY

5.1 Wynik spotkania ma obowiązek zgłosić gospodarz, wyjątkiem jest sytuacja, gdy gość zgodzi się wpisać wynik na wyraźną prośbę gospodarza
5.2 Zgłaszając wynik należy stosować się do schematu, którego wymaga opiekun danych rozgrywek, zawsze podajemy nr kolejki i nicki graczy, nie stosowanie się do tych wymogów może skutkować nie uznaniem wyniku przez admina bądź przyznaniem WO rywalowi..
5.3 W razie nie wpisania wyniku przez gospodarza spotkania zostaje on ukarany walkowerem na korzyść gościa (który może zażyczyć uznania wyniku z boiska), gospodarz na wpisanie wyniku ma czas jaki jest przewidziany na rozegranie danego spotkania.
5.4 Wynik zgłaszamy w odpowiednim dziale na forum serwisu zakładając temat, w którym należy podać wynik spotkania, strzelców oraz numer kolejki.
5.5 Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie zostaną wstawione screeny ze strzelcami, nie będą oni brani pod uwagę w klasyfikacji strzelców, ma to na celu wyeliminowanie prób oszustwa.
5.6 W razie problemów z umówieniem się z rywalem na dane spotkanie, gracz ma obowiązek zgłosić ten fakt na forum. Jesli taka informacja nie pojawi się na forum i mecz nie zostanie rozegrany w wyznaczonym terminie, zostanie wówczas wpisany obustronny walkower.
5.7 Jeśli wystąpi problem ze skontaktowanie się z rywalem i minie termin meczu, zostanie przyznany walkower na korzyść zgłaszającego problem.
5.8 SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I WYTYCZNE DOTYCZĄCE WALKOWERÓW ZNALEŹĆ MOŻNA W REGULAMINIE DYSCYPLINARNYM, DOŁĄCZONYM DO NINIEJSZEGO, STANOWIĄCEGO JEGO INTEGRALNĄ CZĘŚĆ

6. ZAWIESZENIA I KARY

6.1 Administracja serwisu ma prawo ukarać zawodnika łamiącego regulamin następującymi karami.
- Ostrzeżenie
- Odjęcie punktów w danych rozgrywkach
- Degradacja do niższej ligi
- Wydalenie z danych rozgrywek
- Zawieszenie w prawach gracza we wszystkich rozgrywkach serwisu na dany okres

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dziewczyny szukające chłopaka www.pkmgorkow.pun.pl jak się nazywają pokemony dozór elektroniczny ustawa www.polakmt2.pun.pl